Про журналістику

Шановні друзі!

Прийшов час створити в Україні справжню журналістику – правдиву, об’єктивну, відповідальну.

Нас, громадян України, вже “дістали” політично заангажовані та олігархічно вмотивовані псевдожурналісти, які видають брехню за правду, які домішують в об’єктивне подання інформаціі “іншу думку”, що насправді є відвертою ворожою пропагандою, які висмоктують з пальця псевдорозслідування, бо за розслідування тепер модно давати гранти etc.

Досить.

Прийшов час назвати людей, явища і події їх справжніми іменами. Злодіїв – злодіями, політичних шахраїв – політичними шахраями, інформаційних поплічників терористів та загарбників – точно не журналістами.

Для того, щоб створити нарешті в Україні правдиву, об’єктивну, відповідальну журналістику, багато не треба. Потрібні лише розум, честь та совість громадянина, а також наполеглива праця.

Насправді нас багато. Насправді ми багато знаємо, вміємо, здатні усьому навчитися. Ми – журналісти, волонтери, громадяни. Патріоти, яким не байдуже, що стане з Україною сьогодні, якою вона буде завтра, що ми залишимо у спадок нашим дітям та онукам.

Приєднуйтесь до МедіаГромади. Разом ми побудуємо сильну, розумну, красиву та вільну країну вільних, освічених та заможних громадян.

Час діяти.

 

Андрій Мірошниченко
Андрій Мірошниченко